Aktuális álláshirdetések

1. Beszerzési asszisztens – Budapest

A Diesel DR Kft. 1993. óta foglalkozik haszongépjármű, pótkocsi- és autóbusz alkatrészek forgalmazásával.

Kiemelkedő termékeink az amerikai Donaldson szűrők, a német DON fékbetétek, a török Blacktech légrugók és a német Diesel Technic AG és Walter Gondrom termékei.

A beszerzési asszisztens munkatárs feladata, a beszerzéshez kapcsolódó operatív tevékenységek ellátása.

Feladatai:

  • A beszerzési terület külső és belső ügyfeleinek magas szintű kiszolgálása,
  • Rendelés feladás, előbevételezés, bevételezés,
  • Külföldi partnerek felé angol nyelv aktív használata a napi munkában,
  • Számlák, dokumentumok, termékek kezelése a dieselDR vállalatirányítási rendszerében,
  • Import szállítás szervezés,
  • Esetenként EKAER adminisztráció,
  • Kapcsolódó dokumentumok kezelése.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség (műszaki / szállítás / logisztika előnyt jelent),
  • Angol nyelv használata szóban és írásban (legalább középfokú szinten),
  • Precíz munkavégzés,
  • Előnyt jelent hasonló területen (autóalkatrész-beszerzés) szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér,
  • Cafeteria juttatások,
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája,
  • Képzések és továbbképzések,
  • Szakmai előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye Budapest XV. kerület

Munkaidő főállás

Munkába állás kezdete 2017. május

Jelentkezés: Amennyiben képesnek érzed magad e munkakör betöltésére, várjuk pályázatod (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz; motivációs levél) a zsolt.kocsis@dieseldr.hu e-mail címre, a tárgy mezőben „Beszerzési asszisztens pályázat”-ként megjelölve.

2. Értékesítő – Gyöngyös

A megnövekedett igényeknek köszönhetően, új értékesítő munkatársat keresünk gyöngyösi telephelyünkre!
Kiemelkedő termékeink az amerikai Donaldson szűrők, a német DON fékbetétek, a török Blacktech légrugók és a szintén német Diesel Technic AG termékei.
Az értékesítő munkatárs feladata, a gyöngyösi raktár ügyfélkörének magas szintű kiszolgálása, valamint az aktív értékesítés. Az ideális jelölt értékesítési tapasztalattal rendelkezik és aktívan értékesít.

Feladatai

  • A Diesel DR Kft. meglévő ügyfeleinek magas szintű kiszolgálása,
  • Célkitűzéseket határoz meg a rábízott vevőkör teljesítményében az üzleti stratégiával, összhangban,
  • Folyamatos kapcsolatot tart a kijelölt ügyfélkörrel,
  • Értékesítési vezetőt napi rendszerességgel tájékoztatja feladata eredményeiről, sikereiről, nehézségeiről.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség (autószerelő előnyt jelent),
  • Előnyt jelent hasonló területen (autóalkatrész-értékesítés) szerzett tapasztalat,

  • Versenyképes bér
  • Cafeteria juttatások
  • Képzések és továbbképzések
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Gyöngyös, Ipari Park

Munkaidő főállás

Jelentkezés: Amennyiben képesnek érzed magad e munkakör betöltésére, várjuk pályázatod (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz; motivációs levél) az allas@dieseldr.hu e-mail címre, a tárgy mezőben „Értékesítő”-ként megjelölve.