Aktuális álláshirdetések

Értékesítési vezető – Debrecen

 Debreceni bázisunkra értékesítési vezető munkatársat keresünk!

A vállalat budapesti központi raktárral rendelkezik, valamint több vidéki telephellyel. Kiemelkedő termékeik az amerikai Donaldson szűrők, a német DON fékbetétek, a török Blacktech légrugók és a szintén német Diesel Technic AG termékei.

Az ideális jelölt értékesítési tapasztalattal és kiépült kapcsolati rendszerrel rendelkezik a térség haszonjármű üzemeltetői körében.

Feladatai

  • A vállalat meglévő ügyfeleinek magas szintű kiszolgálása,
  • Új ügyfelek felkutatása,
  • Folyamatos kapcsolattartás a kijelölt ügyfélkörrel,
  • A bázis vezetése.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség (autós előnyt jelent),
  • Legalább 2 év, a nevezett ügyfélkör kiszolgálásában szerzett tapasztalat,
  • Bizonyíthatóan eredményes értékesítői múlt.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér,
  • Cafeteria juttatások,
  • Képzések és továbbképzések,
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája,

Munkavégzés helye Debrecen

Munkaidő főállás

Munkába állás kezdete 2021. február

Jelentkezés: Amennyiben képesnek érzed magad e munkakör betöltésére, várjuk pályázatod (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz; motivációs levél) a allas@dieseldr.hu e-mail címre, a tárgy mezőben „Értékesítési vezető pályázat” -ként megjelölve.

Kiszállító – raktáros – Budapest

Budapesti bázisunkra, a megnövekedett igényeknek köszönhetően új kiszállító-raktáros munkatársat keresünk!

Cégünk haszongépjármű, pótkocsi- és autóbusz alkatrészek forgalmazásával foglalkozik.

Feladatai

  • Autóalkatrész kiszállítási és raktározási feladatok ellátása,
  • Általános raktári feladatok elvégzése (bejövő áruk kezelése, anyagmozgatás, leltározás),
  • Céges kiszállító autó szakszerű használata.

Elvárások

  • “B” kategóriás jogosítvány,
  • Vezetési gyakorlat és helyismeret,
  • Önálló munkavégzés,
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság,
  • Felhasználói szintű számítógépes gyakorlat,
  • Műszaki beállítottság és hasonló területen szerzett gyakorlat előnyt jelent.

Munkavégzés helye Budapest XV. kerület

Jelentkezés: Amennyiben képesnek érzed magad e munkakör betöltésére, várjuk pályázatod (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz; motivációs levél) a allas@dieseldr.hu e-mail címre, a tárgy mezőben „Kiszállító-raktáros pályázat”-ként megjelölve.