Aktuális álláshirdetések

A magyar tulajdonosok által alapított Diesel DR Kft. 1993 óta foglalkozik autóbusz, kamion- és pótkocsi alkatrész forgalmazásával. Cégünk, az eltelt több mint 28 évben jelentős fejlődésen ment keresztül. 1993-as gyöngyösi megalapítást követően,  Budapesten,  Egerben, Miskolcon és Debrecenben működnek kereskedelmi egységeink.

Mostanra az 5 telephellyel, 20 áruszállító autóval és mintegy 40 munkatárssal rendelkező cég, a hazai haszongépjármű-alkatrész piac kiemelkedő alakjává nőtte ki magát. Mindez ügyfeleink többéves bizalmának köszönhető. Kereskedelmi tevékenységünk kiterjed az Iveco, MAN, Mercedes, Volvo, Daf és Scania utángyártott alkatrészekre, valamint a silo- és tartályautó szerelvényekre.

1. Kiszállító – Budapest

Cégünk haszongépjármű, pótkocsi- és autóbusz alkatrészek forgalmazásával foglalkozik.

Főbb feladatok, munkák:

  • Autóalkatrész kiszállítási feladatok ellátása,
  • Céges kiszállító autó szakszerű használata.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • “B” kategóriás jogosítvány,
  • Vezetési gyakorlat és helyismeret,
  • Önálló munkavégzés,
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Műszaki beállítottság és hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér,
  • Cafeteria juttatások,
  • Képzések és továbbképzések,
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája,

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középfokú végzettség

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1158 Budapest, Késmárk utca 14.

Jelentkezés:  Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fénykép, motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz) az allas@dieseldr.hu e-mail címre, a tárgy mezőben „Kiszállító pályázat”-ként megjelölve.