Aktuális álláshirdetések

Raktáros – Budapest

Budapesti bázisunkra, a megnövekedett igényeknek köszönhetően új raktáros munkatársat keresünk!

Cégünk haszongépjármű, pótkocsi- és autóbusz alkatrészek forgalmazásával foglalkozik.

Feladatai

  • Raktározási feladatok ellátása,
  • Általános raktári feladatok elvégzése (bejövő áruk kezelése, anyagmozgatás, leltározás),

Elvárások

  • Önálló munkavégzés,
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság,
  • Felhasználói szintű számítógépes gyakorlat,
  • Műszaki beállítottság és hasonló területen szerzett gyakorlat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér,
  • Cafeteria juttatások,
  • Képzések és továbbképzések,
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája,

Munkavégzés helye Budapest, Késmárk u.

Munkaidő főállás

Munkába állás kezdete 2021. május

Jelentkezés: Amennyiben képesnek érzed magad e munkakör betöltésére, várjuk pályázatod (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz; motivációs levél) a allas@dieseldr.hu e-mail címre, a tárgy mezőben „Raktáros pályázat”-ként megjelölve.