Aktuális álláshirdetések

  1. Kiszállító – Budapest

Az idén 25 éves cégünk, megnövekedett igényeknek köszönhetően további kiszállító munkatársakat keres budapesti központi bázisára.

Feladata :

Autóalkatrész kiszállítás

Elvárások :

  • Pontosság , precizitás , megbízhatóság
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • járművezetési gyakorlat
  • budapesti helyismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér
  • juttatások

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete 2019. január

Jelentkezés: Amennyiben képesnek érzed magad e munkakör betöltésére, várjuk pályázatod (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz) a budapest@dieseldr.hu e-mail címre, a tárgy mezőben „kiszállító pályázat”-ként megjelölve.

2. Buszalkatrész értékesítő – Gyöngyös

Feladatai

  • A partnerek részéről beérkező igények kezelése, feldolgozása, ajánlatok készítése.
  • Egyedi és gyári alkatrészek megkeresése szoftverek segítségével
  • Reklamációs ügyintézés

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés
  • “B” kategóriás jogosítvány
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Műszaki beállítottság és hasonló területen szerzett gyakorlat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér,
  • Cafeteria juttatások,
  • Képzések és továbbképzések,
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája,
  • Előrelépési lehetőség.

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Munkaidő: Főállás

Jelentkezés: Amennyiben képesnek érzed magad e munkakör betöltésére, várjuk pályázatod (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz; motivációs levél) a bardosferenc@dieseldr.hu e-mail címre, a tárgy mezőben „Értékesítő pályázat”-ként megjelölve.