Aktuális álláshirdetések

Értékesítő – Gyöngyös

Az új értékesítő munkatárs keresésének szükségességét a megnövekedett viszonteladói igények generálták.

Az értékesítő munkatárs feladata, a gyöngyösi raktár partnereinek kiszolgálása, valamint az aktív értékesítés.

Az ideális jelölt értékesítési tapasztalattal rendelkezik és aktívan értékesít.

Feladatai

  • A Diesel DR Kft. meglévő ügyfeleinek magas szintű kiszolgálása,
  • Célkitűzéseket határoz meg a rábízott vevőkör teljesítményében az üzleti stratégiáival, összhangban,
  • Folyamatos kapcsolatot tart a kijelölt ügyfélkörrel,
  • Értékesítési vezetőt napi rendszerességgel tájékoztatja feladata eredményeiről, sikereiről, nehézségeiről.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség (autószerelő előnyt jelent),
  • Legalább 2 év, hasonló területen szerzett tapasztalat (autóalkatrész-értékesítés előnyt jelent),
  • Bizonyíthatóan eredményes értékesítői múlt,
  • Felhasználói szintű számítógépes gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér,
  • Képzések és továbbképzések,
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája,
  • Előrelépési lehetőség.

Munkavégzés helye Gyöngyös

Munkaidő főállás

Munkába állás kezdete 2019. november

Jelentkezés: Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz) az allas@dieseldr.hu e-mail címre, a tárgy mezőben „Értékesítői pályázat”-ként megjelölve.